Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekJako se vším jsem i s volejbalem začal poměrně pozdě, i když jako žák jsme to chvíli zkoušel ale moc dlouho jsem u toho nevydržel. S mojí nynější výškou 175 cm bych toho stejně moc v tomto sportu čahounů nedokázal.
A tak jsme začal až v 25-ti letech v Sokole Janov. Dotáhl jsem to nejdále do krajské soutěže a toObrazek spíš díky nouzi o hráče. Nějaké úspěchy jsem získal v podnikové lize (Jablonec nad Nisou a okolí), kde jsme hráli za ABB (dříve Elektro-Praga). Několik míst na stupních vítězů jsem získal na podnikových hrách (dříve koncern Závody silnoproudé elektrotechniky, nyní ABB s.r.o.). Naposledy jsme byli třetí na hrách ABB v roce 2007.
Obrazek
Za ABB jsme v roce 2004 zvítězili v International Sports Leagues v Jablonci nad Nisou, v druhém ročníku jsme byli druzí. Bohužel se tato soutěž neujala a dále nepokračovala.

Na podzim 2007 jsem začal hrát za Sokol (nebo co to je) Vyšehrad ale to je dost tragédie. Úroveň hráčů je dost nízká, navíc pokaždé přijde někdo jiný.
Obrazek


Nyní si už jen 1x týdně zatrénujeme ale už i zde účast upadá a tak bude asi na čase skončit. Věk se nedá zastavit. A váha taky ne.

A už je to tady. Musím ukončit svou aktivní kariéru a tak můj poslední úder do míče se odehrál 10. února 2009.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář